tel. 601 378 410

O nas

Kim jesteśmy

Nazywam się Karol Pietrucha. Razem z żoną Henryką prowadzę hotel dla psów Eszi. Od kiedy sięgam pamięcią, obce psy traktowały mnie jak przyjaciela, któremu można zaufać. Hodowlę użytkowych owczarków niemieckich Napór prowadzę od 1980 r. (www.napor.pl). Od tego czasu zajmuję się także szkoleniem psów. Więcej informacja w Audycji Radia Ziemi Wieluńskiej poniżej.

Posłuchaj wywiadu

W laboratorium kryminalistycznym Komendy Wojewódzkiej Policji w Sieradzu, a następnie w KWP w Łodzi prowadziłem pracownie badań śladów zapachowych ludzi przy użyciu psów specjalnych. Jako koordynator ds. psów policyjnych, w laboratorium KWP w Sieradzu, byłem odpowiedzialny za wyszkolenie psów, ich utrzymanie oraz stan zdrowia.

Obecnie jestem na emeryturze. Posiadam uprawnienia kynologicznego sędziego prób pracy. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągły kontakt z psami od bardzo małych do bardzo dużych, często i o skrajnych psychikach, pozwalają mi lepiej zrozumieć zachowania zwierząt, ich potrzeby oraz upodobania.

Misja

Misją Hotelu dla Psów Eszi jest stworzenie optymalnych warunków odzwierciedlających wygody i komfort zacisza domowego, które to poprzez rozwiązania techniczne w połączeniu z 30-letnim doświadczeniem przy pracy z psami, pozwalają właścicielom swoich pupili na spokojne korzystanie z czasu wolnego podczas ich nieobecności.